portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Kowale Osiedle Srebrzysta Podkowa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Srebrzysta Podkowa - sprawy osiedlowe » Forum » Srebrzysta Podkowa
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Srebrzysta Podkowa

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
billoo 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Czw Lut 18, 2010 12:48
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 12:54    Temat postu: Srebrzysta Podkowa

Witam. Znalazłem ofertę Polnordu w Kowalach - os. Srebrzysta Podkowa, ale niestety nie ma nigdzie żadnych opinii na temat tego osiedla. Wiem, że dwa bloki przy ulicy Apollina są już zamieszkałe, więc może ktoś mógłby się podzielić uwagami. Jak się mieszka? Plusy, minusy i ewentualnie jakieś problemy. Z góry dziękujęSmile
Kasia_z 
   

Nowy na forum


Wiek: 49
Dołączył: Pią Lut 19, 2010 13:43
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Kowale-Srebrzysta Podkowa

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 14:02    Temat postu: Jestem zadowoloną mieszkanką.

Mieszkamy szczęśliwie od początku lutego. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeśli chodzi o jakość inwestycji Polnordu, to uważamy, ze jest na wysokim poziomie, to samo można powiedzieć o jakości obsługi i dbałości o Klienta nie tylko w trakcie transakcji ale także po jej zakończeniu. Mają także obsługę kredytową na wysokim poziomie, a sprawy notarialne załatwiają sprawnie, właściwie prowadzą za rękęSmile Ze strony Polnordu wszystko na 6. Firma na wysokim poziomie. A teraz Kowale, no nie jest to metropolia ale właściwie można tu funkcjonować, ma podstawowe zaplecze handlowo - usługowe, 10 minut drogi samochodem obwodnicą jest Centrum Auchan. Jest cicho i spokojnie, taki koniec świataSmile Jak do tej pory nie żałujemy swojej decyzji i mam nadzieję, że tak pozostanie. Jeśli będziesz miał jakieś pytania pisz, z chęcią odpowiem.
zatarra
Gość





PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 9:03    Temat postu: Spokoj, prywatnosc, piekne przebudzenia i mozliwosci...

Very Happy Pozdrawiam goraco i serdecznie!
Jesli Kowale... to Podkowa... i Srebrzysta!
Z poczatkiem grudnia na dobre wprowadzilismy sie tutaj.
Przed podjeciem decyzji wyboru lokalizacji, odwiedzilismy inne osiedla (juz powstale i w fazie powstawania). Nie bylo oferty, ktora by przebila zalety Podkowy. Jestesmy bardzo zadowoleni z mieszkania tutaj.
Jak dotad przyjemnie, spokojnie, milo i bez problemow.
Podkowa jest "ukryta" przy obwodnicy, z dala od zgielku wielkiego miasta, do ktorego samochodem tylko rzut beretem i w kazdej chwili mozna wyskoczyc do Gdanska na Starowke albo do Gdyni nad morze... a wieczorkiem winko na balkonie i widok jeziorka oddzielajacego Podkowe od obwodnicy. Zalatwiania formalnosci zakupu nawet nie odczulismy. Prosze sie decydowac! Laughing Nie ma nic lepszego niz wieczorny spacer do Biedronki, po mleko do kawy...
doban17 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lut 23, 2010 14:01
Posty: 6
Skąd: Kowale, Olimp

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 14:12    Temat postu: Administrator

Witam sąsiadów,

mam pytanie czy jesteście za to zadowoleni z pracy naszego administratora? ja mieszkam tu od maja i do tej pory nie zachwycił mnie swoim działaniem na rzecz naszej wspólnoty.
Próbuje dowiedziec sie, kiedy planuje zebranie sprawozdawcze za 2009r i nie mozna uzyskac konkretnej informacji.

Nie wiem, czy także jesteście takiego samego zdania, jak ja, gdyż uważam, że faceta należy zmienic i poszukac innego, KONKRETNEGO, ZARZĄDCY, który działałby zamiast duzo się nagadac, za to nic nie robic.
Do tego stawka jaką płacimy za m2 za administrowanie nie nalezy wcale do najniższych. Moja mam mieszka we wspólnocie, płaci 0,55 za m2, a rzeczywiscie widac tam, że administrator zna się na rzeczy. Nasz natomiast nic "biedaczek" nie może.

Napiszcie o swoich spotrzeżeniach, może należałoby zorganizowac wspólne spotkanie, chociazby na klatce schodowej i porozmawac o wyborze kogoś innego.
kengaroo 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Pią Mar 05, 2010 10:38
Posty: 3
Skąd: Kowale

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 10:44    Temat postu: Re: Srebrzysta Podkowa

Witam,
mieszkam od niedawna i nie miałem okazji zauważyć braków w działaniu administratora.
Odśnieżanie było na bardzo dobrym poziomie, ale nie wiem czy to jego zasługa, bo koparka była z firmy NORD i mam podejrzenia że to zasługa jednego z lokatorów albo tego że obok mamy budowę.

Spotkanie-zebranie jak najbardziej, tym bardziej że zebranie wspólnoty powinno odbyć się do końca Marca, a tu ani widu ani słychu.

pozdrawiam
doban17 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lut 23, 2010 14:01
Posty: 6
Skąd: Kowale, Olimp

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 14:33    Temat postu: Re: Srebrzysta Podkowa

Owszem gdyby nie koparka grupy Nord to zasypałoby nas tu do wiosny po same okna.
Spotkamy sie na zebraniu to bedzie okazja do konkretnych rozmów, dowiedziałam sie od admnistratora o terminie 11 marzec ale chyba nie realna jest ta data, poniewaz conajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem powinniśmy otrzymac zawiadomienia, a jeszcze ich nie ma.

Ja byłam na lipcowym zebraniu wspólnoty i obietnice oraz szumne plany administratora, a ich realizacja to dwie odrebne sprawy.
kengaroo 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Pią Mar 05, 2010 10:38
Posty: 3
Skąd: Kowale

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 16:10    Temat postu: Re: Srebrzysta Podkowa

Zmiana administratora nie będzie taka prosta. Firma zarządzająca jest wpisana w akcie notarialnym. Z tego co wiem, aby ją zmienić trzeba by uzyskać większość w głosowaniu wspólnoty. A zebrać przynajmniej połowę mieszkańców na zebraniu, znając polskie realia, będzie niezwykle trudno. Spróbować jednak warto.
doban17 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lut 23, 2010 14:01
Posty: 6
Skąd: Kowale, Olimp

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 19:28    Temat postu: Re: Srebrzysta Podkowa

Dlatego wszyscy, ktrórzy juz mieszkają powinni się zmobilizowac i przyjśc. Ja sama mam kilka argumentów i konkretnych pytań do administratora i nie zamierzam mu pobłażac na zebraniu, lubię konkrety a nie jedna wielką ścieme. Jak sie facet podejmuje takiego zadania jak zarządzanie nieruchomością to trzeba sie wykazac fachowoscią, a nie filozofią. Mam nadzieje, że i pozostali też "potrafia" sie odezwac, a nie chowac głowe w piasek.
blueeyes 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Mar 27, 2011 17:24
Posty: 3
Skąd: KOWALE

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 19:29    Temat postu: Re: Srebrzysta Podkowa

mili Państwo, co z tą drogą dojazdową, jakoś nie zachęca do zamieszkania...
będzie zrobiona? są jakieś informacje na ten temat?

aaa, no i proszę o info jak z "zapachami" z Szadółek?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama